pomôžte nám pomáhať

Pre Michala, o.z., Bratislava, SlovakiaPomoc a podpora zdravia a telesnej kultúry detí a dospelých so zdravotným, telesným, mentálnym postihnutím a s autizmom, a tým napomôcť k zlepšovaniu ich pohybových zručností a celkovej kondície.

Podpora pre Michala

Do vytvorenia Denného centra je združenie zamerané predovšetkým na podporu pre Michala Klottona, ktorý je ťažko zdravotne postihnutý. Má DMO – mentálnu retardáciu s autistickými rysmi, symptomatickú epilepsiu.

Pomôžte nám pomáhať

Venujte 5 € mesačne 
alebo 10 €, 15 €, 20 €, 25 €, iná suma

Nastavte si vo vašej banke trvalý príkaz a vami vybratú sumu posielajte na účet:

Fio banka, a.s., Bratislava, Slovakia
Názov účtu Pre Michala, o.z.
IBAN SK2783300000002900917497
SWIFT FIOZSKBAXXX

 

Ďakujeme

Podporte nás

Podporiť nás môžete aj vašimi bežnými nákupmi vo vašich obľúbených e-shopoch. Nebude vás to stáť ani jeden cent navyše. Zaplatíte len toľko, ako by ste bežne platili. 

Existuje viac ako 600 e-shopov, vrátane známych e-shopov ako Alza.sk, Hej.sk, Pelikan.sk, Booking.com, Aliexpress.com, kde nás podporíte percentami z nákupu.  Je to naozaj jednoduché. Za nákup zaplatíte rovnako, nestojí vás to ani cent navyše. 

Jediné, čo musíte urobiť je :

  • Ísť na stránku www.givenio.org 
  • Zaregistrujte sa zadarmo.
  • Pridajte si plugin a nakupujte tak, ako ste zvyknutí - vaše dary budú zaevidované na vašom online darcovskom účte a automaticky odoslané na účet združenia:

  Pre Michala, o.z.

 

Môžete nám pomôcť pomáhať týmito spôsobmi

  • finančným darom TU,
  • sponzorským príspevkom TU,
  • 2 % z vašej dane TU.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať